Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

HC Nová ves

Novinky

11.9.2010 - Pro letošní sezónu máme jednu posilu do útoku, kterou se stal Jiří Míča.

 

9.3.2010 - Tak a je za námi další hokejová sezóna. A jak ji zhodnotit??? Myslím, že velice pozitivně. Především se nikdo nijak vážně nezranil což je asi to nejdůležitější. Až ta druhá věc je umístění. Kdyby nám ovšem někdo před sezónou řekl, že budeme pátí, nevím kolik z nás by tomu veřilo. Páté místo je zatím naše nejlepší umístění od doby co ve Vesnické lize startujeme. Na druhou stranu to vypadá, že nás opět ve čtvrtfinále vyřadil soupeř, který celou Vesnickou ligu vyhraje. V loňském roce to byl tým Přibyslavi a letos k tomu má velice blízko Znětínek. Už to tak vypadá, že se s námi vždy soupeř dobře rozehraje a pak dojde až na vrchol. Letos byla smůla, že v prvním utkání nemohl nastoupit zdaleka kompletní tým, ale i tak se s tím ta část co mohla poprala statečně. Příští rok by se k nám mohlo štěstí přiklonit trochu víc a snad by jsme mohli proklouznout i dál. I tak je to pro nás všechny velký úspěch. Vzhledem k tomu, že jsme téměř všichni začínali na rybníku, nikdo nic víc než Vesnickou ligu nehrál a hokej je pro většinu spíš doplňkem k fotbalu, kterému se věnuje velká část z nás intenzivněji. Také by jsme chtěli poděkovat našim věrným fanouškům a to zejména rodičům Kuby Malimánka, kteří nevynechali snad jediný zápas i když se ne vždy hraje v příhodný čas. Snad na nás nezanevřete ani v další sezóně a my se Vám na oplátku budeme snažit předvádět co nejlepší hokej. Také musíme zmínit naše dvě posili, které se jako posili ukázali. Zejména Lukáš Čech, který z nás nasbíral nejvíc bodů jak v základní, tak nadstavbové části a i Pepa Šiška byl přínosem pro naše zadní řady. Jinak dík za výsledky patří všem. Příští rok doufáme, že se zase všichni ve zdraví a stejné (případně posílené) sestavě sejdeme a zopakujeme alespoň letošní umístění.

 

13.12.2009 - Včera se naše mužstvo zúčastnilo hokejového turnaje v Moravské Třebové, jehož účastníky byla převážně mužstva složená z cyklistů. Turnaje se zúčastnilo 6 mužstev a my skončili na 4. místě. Celý turnaj jsme zahájili prohrou s domácím týmem 4:2. Naše góly vstřelili Lukáš Čech a Petr Bureš. Další zápas byl už lepší a i neproměnění některých našich šancí nezmněnilo nic na našem vítězství 4:1, kdy góly dali Martin Zdražil 2x, Lukáš Jůda a Libor Zajíček. Tento výsledek nám zajistil, že budeme hrát o 3.-4. místo. Po tomto zápase následovala 3 hodinová pauza, kdy své zápasy odehrála mužstva ve 2. skupině, ze které vyšel náš soupeř. Tím bylo mužstvo Dukly Brno. Velká spousta nepromněněných šancí z naší strany a efektivita soupeře, kdy proměnil své šance jsme prohráli 2:1. Náš jediný gól vstřelil Pavel Starý. Nejlepším střelcem našeho mužstva v tomto turnaji byl Martin Zdražil. Celý turnaj vyhrálo domácí mužstvo a náš první soupeř mužstvo Moravské Třebové, když ve finále porazil celkem jednoznačně tým z Hlinska 7:1.

 

23.9.2009 - Začátek sezóny se nám celkem povedl a po 3 kolech máme 5 bodů. Nepotkali jsme ovšem zatím ještě nikoho ze silnějších soupeřů, takže každý bod je dobrý a bude se hodit. Již tuto neděli nás čeká nepříjemný soupeř a to mužstvo Vojnova Městce. Tento tým sice letos nezískla ještě ani bod, ovšem zápasy proti tomuto soupeři nejsou nikdy jednoduché. V týmu mají několik šikovných hráčů a málo kdo se bojí osobních soubojů, takže zápasy bývají dost tvrdé. I výsledky z minulých sezón nejsou vůbec přesvědčivé. Za poslední 3 roky jsme jednou prohráli 5:1, ale další 2 sezóny jsme utkání zvládli s výsledky 3:0 a 3:1. Ze statistik vyplývá, že proti tomuto soupeři se daří nejvíce Plášovi, který dal 3 góly z našich 7 vstřelených. Snad si na tyto zápasy vzpomene a gólově se prosadí i tentokrát. Uvidíme jak pro nás zápas v neděli dopadne, ale všichni věříme v získání dalších bodů.

 

 

14.9.2009 - Tak jsme včerejší zápas celkem zvládli a po zápase vládla spokojenost. Gól Josefa Šišky v oslabení minutu před koncem zápasu skoro od červené čáry, kterým jsme vyrovnali, byl důvodem spokojenosti zvláště, když jsme už 2-0 prohrávali. V průběhu zápasu jsme neproměnili několik šancí stejně jako Křídla, ale remíza byla asi spravedlivá. Jen škoda, že nám chyběl Martin Nečas. Snad se naše hra s přibývajícími zápasy zlepší. Zatím jde vidět, že se na ledě hledáme. Příští týden nás v neděli 19:15 čeká zápas s týmem HC Slavkovice. V loňské sezóně jsme tento tým porazili 4:2 po 2 brankách Martina Zdražila a po jedné přidali Jíří Krejčí a Roman Kužel. Slavkovice letos 2x prohráli 5:2 se Světnovem a 6:0 s Rudolce, tak se nám snad podaří také vyhrát a nedovolíme Slavkovicím získat první letošní vítězství. 

 

 

2.9.2009 - Dle aktuálního rozlosování odehraje naše mužstvo již ve druhém kole velké derby a to s mužstvem HC Křídla. Souboj s tímto soupeřem přišel letos poměrně brzy a je vždy velmi prestižní. Také bude okořeněn o to, že naše nová posila Lukáš Čech v loňské sezóně ještě za tento tým hrál. Utkání se odehraje 13.9.2009 ve 20:30. V loňské sezóně jsem s mužstvem HC Křídla hráli o kolo později a utkání jsme vyhráli 5:3. Branky v tomto utkání dali Martin Nečas 2x, Martin Zdražil 2x a Petr Bureš. Snad se nám podaří i v letošní sezóně vítězství zopakovat.

 

 

31.8.2009 - Tak už je to tady. Již tuto neděli 6.9.09 v 21:15 odehraje náš tým první utkání této sezóny s mužstvem Velké Losenice. V loňské sezóně jsme tento tým porazili 6:3. Snad se nám bude dařit i letos. V sestavě se objeví 3 nové tváře. Po zmiňovaných posilách se k týmu do své premiérové sezóny ve Vesnické lize připojí Jan Nečas. Všichni pevně věříme, že všechny posily pomohou k lepšímu umístění než v loňské sezóně, kdy jsme dosáhli nejlepšího umístění za dobu naší účasti a to 6. místa po dobře rozehraném a trochu smolném vypadnutí ve čtvrtfinále s pozdějším vítězem týmem Přibyslavi.

 

 

30.6.2009 - Se svolením zde již můžu zmínit jména posil pro příští sezónu. Do útoku jsme získali z týmu HC Křídla Lukáše Čecha a do obrany z týmu HC Jámy Josefa Šišku. Všichni věříme, že budou dobrými posilami, zapadnou dobře do našeho týmu a že s nimi budeme dosahovat ještě lepších výsledků. To vše se uvidí v průběhu sezóny.

 

 

 

 

 

TOPlist